facebook

SuperTramp

Nazwa kategorii

SUPERTRAMP


Początki działalności SUPERTRAMP-a sięgają 1991, kiedy to w ramach wymiany studenckiej pomiędzy Akademią Ekonomiczną w Krakowie a Uniwersytetem w Mesynie współorganizowaliśmy pierwsze wyjazdy na Sycylię. W 1994 roku powstało Biuro Podróży "Klub Młodzieży Podróżującej SUPERTRAMP", które w 1997 roku zmieniło nazwę na " Grupa Podróżująca SUPERTRAMP" następnie na "Klub SUPERTRAMP" by w końcu przyjęło nazwę, pod którą figuruje do dnia dzisiejszego jako SUPERTRAMP. W podróż z nami zabraliśmy już blisko 6500 osób (2011 r.). Oferujemy wyprawy do ponad 70 krajów na całym świecie i cały czas się rozwijamy. Regularnie opracowujemy nowe kierunki i programy, odkrywamy kolejne zakątki i wytyczamy nowe szlaki.
Jesteśmy organizatorem trampingów i wypraw klubowych do najciekawszych i najbardziej egzotycznych krajów świata. Nasze wyjazdy to autorskie programy tworzone przez doświadczonych i ambitnych podróżników, absolutnych pasjonatów odwiedzanych miejsc i kultur. Kierujemy je do osób młodych duchem, żądnych przygód, które chcą odkryć i poznać bliżej „nowy świat”, poczuć i doświadczyć egzotyki nieznanych wcześniej kultur i cywilizacji. Wyprawy dostarczają niezapomnianych i niepowtarzalnych wrażeń, co jest możliwe tylko poza utartymi szlakami, w ramach nieszablonowych programów podróży; takich kierunków i celów nie uwzględniają oferty standardowych biur podróży.  
 
Wyprawy SUPERTRAMP-a to aktywne zwiedzanie i zarazem twórcze odkrywanie zwiedzanego świata.. Korzystamy z miejscowego transportu, odkrywamy tradycyjną kuchnię, jadamy w lokalnych restauracjach, poznajemy obrzędy i zwyczaje innych kultur. Skazani na wygody i niewygody poszukujemy tego, co autentyczne i naturalne. Uczymy się, doznajemy i kolekcjonujemy ulotne chwile i wrażenia.
 
Podróżujemy najczęściej w małych grupach (od 5 do 12 osób), co pozwala na lepszą integrację, mobilność i optymalne wykorzystanie czasu. Nasze wyjazdy staramy się organizować samodzielnie (bez pośrednictwa innych biur), dzięki czemu oferujemy przystępne ceny oraz indywidualne podejście do każdego Uczestnika. Wyprawy prowadzą sprawdzeni i licencjonowani polscy piloci, którzy swoją wiedzę, doświadczenie i pasję wykorzystują przede wszystkim po to, aby zarazić podróżą, pokazać niesamowity i różnorodny świat.
 
W naszej ofercie znajdują się również wyjazdy „szyte na miarę” (tailor-made tours). Są to wyprawy organizowane na zamówienie firm lub osób prywatnych, dopasowane do indywidualnych zainteresowań, pomysłów, ograniczeń budżetu i czasu. Pomagamy opracować koncepcję podróży oraz w całości organizujemy i nadzorujemy jej przebieg.
 
Wieloletnią tradycją SUPERTAMP-a jest organizacja wyjazdów klubowych, tzw. premierowych. Organizując je po raz pierwszy, staramy się, aby obejmowały unikalne trasy i kraje. Takie podróże to prawdziwy survival i szkoła życia, a przygody i niezapomniane wrażenia są w ich trakcie standardem. Wspólnie wytyczamy trasy, które później włączamy do naszych oficjalnych programów. Od 1994 roku do dnia dzisiejszego odbyło się już kilkadziesiąt wypraw klubowych.

ODYS za rok 2017 powędrował do nas!!! :) „Za indywidualne podejście do każdego uczestnika wypraw, w których każdy może znaleźć coś dla siebie” !!! :) Jest to najważniejsza nagroda jaką można otrzymać w południowej Polsce. W 21-letniej historii konkursu zostało nagrodzonych ok. 60 podmiotów działających w branży turystycznej na terenie Woj. Małopolskiego, trzykrotnie nagrodę otrzymała m.in. Kopalnia Soli w Wieliczce!
Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i ogromnie Wam dziękujemy drodzy Klubowicze!!! Za Wasze wsparcie, zaufanie i chęć poznawania świata razem z nami! :)


SUPERTRAMP posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego.
SUPERTRAMP  posiada gwarancję ubezpieczeniową w SIGNAL IDUNA Polska  na rzecz klientów do kwoty 90 000 EURO oraz pisemne potwierdzenie zawarcia umowy gwarancyjnej.
SUPERTRAMP jest członkiem Krakowskiej Izby Turystyki.

 

Zobacz:
MISJA
HISTORIA
WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH
OPINIE KLUBOWICZÓW